FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ

Fulltext
Království perníku

Krhová A - Horní Bečva 2:2 (0:2) PK 3:4

Report ze zápasu mužů
V Krhové jsme sehráli dva rozdílné poločasy. V první půli jsme byli jasně lepší a po brankách Pavla Romana a Filip Zetochy jsme již ve 20 minutě zaslouženě vedli 2:0, v dalším průběhu jsme již branku nepřidali a do druhého poločasu jsme šli s nadějným dvoubrankovým náskokem. Ze začátku druhého poločasu to vůbec nevypadalo, že bychom mohli o nějaké body přijít. Nastřelili jsme břevno, několikrát se řítil do nadějného brejku náš nejlepší hráč v tomto utkání Filip Zetocha, kterého domácí obránci zastavovali jen za cenu bezohledných a pouze žlutou kartou oceněných faulů. Dokonce jsme po přesně zahraném trestném kopu zvýšili hlavou na 3:0, ale branku nám pro údajný ofsaid neuznal pomezní rozhodčí Švec. Je třeba podotknout, že i domácí hráči i diváci sportovně uznali, že porušená pravidla nebyla. Tímto hrubým ovlivněním zápasu ze strany pomezního rozhodčího jsme tak místo zaslouženého vedení 3:0 zanedlouho v 70 minutě z penalty po faulu našeho brankaře inkasovali a rázem to bylo jen 1:2. Domácí hráči, povzbuzení proměněnou penaltou se tak dostali do tempa a v 78 minutě po taktické chybě v záložní řadě před naším velkým vápnem lacině srovnali na konečných 2:2. Následovaly námi neoblíbené penalty, ve kterých jsme i přes dvojí zaváhání přeci jenom domácí přetlačili a získali jsme tak do tabulky alespoň dva body.

Branky: 9´Pavel Roman, 20´Filip Zetocha,

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar (46´Lukáš Mužátko), Vašek Dobeš, Pavel Roman, Stanislav Ondruch, Tomáš Vaníček, Kuba Vašut (80´Radim Polách), Patrik Kubáň (88´Honza Koňařík), Martin Ondruch, Filip Zetocha, (88´Radim Polách), Adam Solanský (46´Tomáš Randa)

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti v neděli 24.9. od 15:30 proti silnému soupeři z Poličné.