FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Hotel Jedlová hora [ Hotel nebo hostel ]

Vítejte na vrcholu

Hotel Jedlová hora najdete na vrcholu stejnojmenné hory ve výšce 774 m n.m.

Jedná se o třetí nejvyšší horu Lužických hor, která je svým tvarem i podobou dominantní pro celé okolí. Po zdolání výstupu zajisté upoutá Vaši pozornost stará kamenná rozhledna z r. 1891 a vystoupíte-li po 123 schodech nahoru, budete odměněni nejkrásnějším pohledem na Lužické hory v celém kruhovém obvodu.

V našem hotelu se o Vás postaráme po všech stránkách. Kuchyně je proslulá v celém okolí svou rozmanitostí a kvalitou. Ubytování je zajištěno pro turisty i náročnější hosty. U otevřeného venkovního ohniště prožijete nádherné chvíle při kytaře a ugrilovat si můžete třeba i selátko.
Co se týká sportovního vyžití, nabízíme v zimě krásné sjezdové lyžování, lyžařský vlek končí 20 m od hotelu. Čtyři sjezdovky dlouhé 1000 m s převýšením 250 m. Na běžkách zažijete kouzelné chvilky v romantickém okolí. V létě Vás překvapí krajina, která je ojedinělá svým kouzlem a čekají na Vás i zajímavé kulturní památky. Začít můžete hned prohlídkou Jiřetína pod Jedlovou, který byl vyhlášen nejkrásnější vesnicí Čech v roce 1998. Dále je na vrcholu k dispozici volejbalový kurt, ruské kuželky, půjčujeme horská kola. Zajistíme Vám projížďky na koni, v jiřetínském sportovním areálu se můžete vykoupat a zahrát tenis nebo minigolf. Pořádáme zde svatby včetně obřadu u rozhledny.
Až uvidíte, jaké romantické kouzlo mají Lužické hory, nebudete chtít trávit dovolenou jinde, než u nás.
Těšíme se na Vás s pozdravem himalájských šerpů NAMASTE
Jana a Josef Krejčí

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.jedlova.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 2, 27.09.2004 v 17:41 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule