FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Právo užívat cestu

Seznam archiválií (4):

Protokoly 1884: 453.

Datum na listině: 23.02.1884 Den přijetí: 13.05.1884 Vztah k listině: Obsah

Obecní úřad v Ostřešanech žádá o svolení s užíváním cesty [vedoucí] přes nemošický rybník ze strany obyvatel obce Ostřešany.

Protokoly 1884: 1541.

Datum na listině: ? Den přijetí: 17.11.1884 Vztah k listině: Obsah

C. k. okresnímu hejtmanství v Pardubicích oznámeno, že František Ulbrich, Wolf a Kolář ze Staročernska užívají se zlým úmyslem zakázanou cestu v panském lese.

Protokoly 1884: 1645.

Datum na listině: ? Den přijetí: 05.12.1884 Vztah k listině: Obsah

Obecnímu úřadu v Sopřeči a místní školní radě ve Vápně [adresována] písemná žádost o uzavření pěšin [vedoucích] přes les Sušina (event. zamezení průchodu, pozn. překladatele).

Protokoly 1884: 1657.

Datum na listině: 28.11.1884 Den přijetí: 07.12.1884 Vztah k listině: Obsah

C. k. okresní hejtmanství v Pardubicích sděluje rozhodnutí ohledně nahlášení Františka Ulbricha, Josefa Wolfa a Václava Koláře ze Staročernska kvůli narušení vlastnictví v podobě [užívání] cesty přes panský les v kolodějském revíru.

Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule