FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

Lašská brána Beskyd
Na severovýchodě Moravy, v krajině Podbeskydí se rozkládá malý region skrývající tvář mnoha možností. Každé místo na zemi je něčím výjimečné, má v sobě něco neobvyklého, krásného - stejně tak Kopřivnicko. Tato lašská brána Beskyd vám otevírá svou náruč, a vy tak můžete poznat dosud nepoznané, objevit malebná zákoutí lesů a zřícenin hradů, kouzlo čarovných rozhledů, důstojnost památných staveb či příběhy slavných osobností.

Odpočiňte si od všedního shonu a poznejte rozmanitost, kterou nabízí Kopřivnice s automobilovými klenoty značky Tatra, Štramberk označovaný za moravský Betlém, Freudův Příbor, který je jedním z nejstarších měst na severovýchodní Moravě, či hudbou protkané Janáčkovy Hukvaldy.


Zastavte se u nás a prožijte krásné chvíle v místě zvaném Lašská brána... Více informací získáte na www.lasska-brana.cz.


LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.lasska-brana.cz

AKTUALIZACE: Petra Kantorová (MIC Kopřivnice) org. 56, 08.11.2011 v 13:12 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule