FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Mateřská škola [ Mateřská škola ]

Mateřská škola
Mateřská škola se nachází uprostřed obce Petřvald a navštěvují ji také děti z místní části Petřvaldík. Byla postavena v roce 1982, v roce 2001 byla provedena částečná rekonstrukce rozvodu vody, sociálních zařízení a výdejen stravy.

Součástí školy je i zahrada s venkovním mobiliářem a hračkami určenými pro pobyt na zahradě. V létě děti využívají nafukovací bazény napouštěné ohřívanou vodou. K zimním činnostem je využíván vlastní kopec určený k sjezdu na bobech, lyžích a saních. Celý areál školy je obklopen zelení, asfaltová přístupová cesta do školy slouží jako dopravní hřiště, kde děti trénují jízdu na tříkolkách, koloběžkách i kolech a učí se základním pravidlům silničního provozu.

Od 1. 1. 2003 je mateřská škola odloučeným pracovištěm příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín. Učitelkou pověřenou vedením MŠ je Bc. Iva Mládková.

Fotky z akcí mateřské školy najdete na webové adrese: http://mspetrvald.rajce.idnes.cz/
 

KONTAKTNÍ ADRESA:

Mateřská škola
Petřvald 430
742 60 Petřvald
Česko (CZ)
tel: (+420) 556 754 458
Mateřská škola

UMÍSTĚNÍ


Typ záznamu: Mateřská škola
AKTUALIZACE: Kamila Plisková (Knihovna Petřvald) org. 56, 11.02.2013 v 13:59 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule