FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

Místní akční skupina Nízký Jeseník

MAS Nízký Jeseník vznikla za účelem vytvoření společné strategie trvale udržitelného rozvoje a její implementace za použití podpory všech možných prostředků kraje, státu, EU a jiných. Vznik MAS vychází z Operačního programu Rozvoj venkova a multifunkčního zemědělství , podopatření 2.1.4. Rozvoj venkova (podopatření typu LEADER+).

Území MAS Nízký Jeseník zahrnuje 12 obcí a malých měst. Jsou to: Horní Benešov, Dvorce, Leskovec nad Moravicí, Bílčice, Roudno, Křišťanovice, Valšov, Lomnice, Moravskoslezský Kočov, Razová, Moravský Beroun, Norberčany.

LEADER+ je určen venkovským oblastem; jeho cílem je podněcovat a podporovat subjekty na místní úrovni k úvahám nad možnostmi jejich území v dlouhodobější perspektivě. Záměrem je podporovat realizace originálních strategií udržitelného rozvoje, jejichž cílem je uplatnění nových forem zhodnocení přírodního a kulturního dědictví, zlepšování kvality života, životního prostředí a posílení ekonomického prostředí. Bude podporována územní strategie, které je příkladem kvalitních pilotních projektů spolupráce.

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Mikroregion SLEZSKÁ HARTA
Zveřejněno 02.08.2006 v 11:37 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule