FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

Slezská univerzita v Opavě otevírá v Krnově
Marketing a management

Cílem Obchodně-podnikatelské fakulty Slezské univerzity v Karviné je přiblížit nabídku atraktivních studijních oborů blíže k zájemcům o vysokoškolské vzdělání, a to i mimo své karvinské působiště. Jedním z konkrétních kroků tohoto záměru je dislokace dvouletého programu celoživotního vzdělávání bakalářského studijního oboru Marketing a management do Vzdělávacího centra v Krnově, které je také nedílnou součástí opavské univerzity.
Zmíněný program celoživotního vzdělávání bude v Krnově zahájen již v říjnu 2008
a prezenční výuka bude probíhat dálkovou formou, tedy jednou za 14 dní (pátek - sobota). Program je zaměřen na získání odborných znalostí např. z problematiky základních ekonomických disciplín, marketingového řízení firmy, marketingové komunikace, základů práva či specializace na obchodní právo, psychologie, nauky o podniku, marketingu malých a středních firem či měst a obcí, apod. Po úspěšném ukončení dvouletého programu celoživotního vzdělávání v Krnově mají absolventi možnost přestupu do 3. ročníku kombinované formy bakalářského studijního oboru Marketing a management na Obchodně-podnikatelské fakultě v Karviné, jehož ukončením získají titul Bc. Při přestupu jim bude uznáno splnění studijních povinností v rámci programu celoživotního vzdělávání až do rozsahu 60% kreditů řádného studia.

Předpokladem pro přijetí ke studiu v Krnově je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Maximální počet posluchačů činí 60 zájemců, o přijetí rozhoduje pořadí přijetí přihlášek. Termín pro podání přihlášek do Vzdělávacího centra v Krnově je stanoven do 12. 9. 2008. Při doručení přihlášky do 30. 6. 2008 získají posluchači slevu na poplatku za studium ve výši Kč 5.000,-. Zájemci o studium naleznou bližší informace na www.vck.slu.cz nebo jim je sdělí p. Muroňová na tel. 554 614 352.

DALŠÍ INFORMACE: Mikroregion SLEZSKÁ HARTA
Zveřejněno 09.06.2008 v 12:53 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule