FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

Postižení a nemocní si přišli pro pět milionů

Zástupci celkem 120 organizací z celého Zlínského kraje se v neděli 4. října 2009 setkali v uherskohradišťském Klubu kultury, kde jim Nadace Děti - kultura - sport předala symbolické šeky pro financování jejich projektů v oblasti zdravotní a sociální péče. Celkem nadace rozdala opět pět milionů korun.

"Zdravotní a sociální grant vyhlašujeme již od roku 2006 a včetně letošního ročníku jsme přispěli na takřka 350 projektů, které pomohly stovkám nemocných a postižených. Fakt, že v této oblasti stále chybí dostatek finančních prostředků, potvrzuje i to, že si v rámci letošního grantu zájemci žádali o téměř 13 milionů korun," uvedla Gabriela Jelínková, výkonná manažerka Nadace Děti - kultura - sport.

Současně s ukončením kulturního grantu vyhlásila Nadace Děti - kultura - sport grant na podporu církví. Žádosti o příspěvek přijímá nadace až do 2. listopadu 2009.


Pro více informací kontaktujte:
Gabriela Jelínková
manažerka Nadace Děti - kultura - sport
mobil: 737 277 146, e-mail: gabriela.jelinkova@nadacedks.cz

Mediální spolupráce:
Ing. Michal Dvouletý
mobil: 737 277 045, e-mail: michal.dvoulety@synot.cz

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Uherské Hradiště
Zveřejněno 05.10.2009 v 22:29 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule