FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Další ročník kovářovského festivalu na DVD

Od počátku založení kovářovského festivalu v roce 1996 vydává jeho pořadatel, Jihočeský folklorní soubor Kovářovan dokumenty, které zachycují atmosféru této jedinečné akce. Nebylo tomu jinak ani letos a tak před časem byl zpracován a vydán dokument na DVD s názvem XVI. jihočeský folklorní festival Kovářov 2011.
video-01
video-02
Dokument zmapoval dva dny letošního ročníku, pátek 27. května, jenž byl věnován zejména dětskému publiku a hlavní festivalový den, sobotu 28. května., která zachycuje vystoupení dospělých jihočeských folklorních souborů, hostů z Moravy, Vysočiny, Dolního Rakouska či koncert rozhlasového swingového orchestru.

Uvedené DVD bude sloužit k propagaci jihočeského folkloru a v neposlední řadě i jako studijní materiál pro další generace, zabývající se udržováním a rozvojem lidových tradic.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarovan.cz, www.jfos.cz

Zveřejněno 17.07.2011 v 17:07 hodin
Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule