FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Tříkrálová sbírka 2012

Celostátní Tříkrálová sbírka 2012 bude probíhat ve dnech 1. - 14. 1. 2012. Pravé koledníky poznáte podle pokladniček s logem Caritas a vedoucí skupinky musí mít u sebe průkazku opravňující ke koledování a svůj občanský průkaz (dokumenty na požádání předloží).

Charita Studénka organizovala Tříkrálovou sbírku v roce 2011 ve 13 obcích. Z celkové vykoledované částky 403.218,- Kč byla část ve výši 263.559,- Kč určena na projekty Charity Studénka.

V letošním roce byl výtěžek sbírky použit na nákup kompenzačních a zdravotnických pomůcek a na podpoření činnosti pečovatelské služby.

Výtěžek Tříkrálové sbírky v roce 2012 bude opět použit na rozvoj půjčovny kompenzačních a zdravotnických pomůcek. (Podrobnější informaci najdete v přiloženém plakátku.)

Velké poděkování patří nejen koledníkům, ale i Vám, kteří Tři krále každoročně přijímáte s vlídností a štědrostí u dveří svých domovů. Věříme, že i Tříkrálová sbírka 2012 bude stejně úspěšná jako všechny předcházející a její použití pomůže potřebným nejen ve Studénce a okolních městech a obcích, ale i lidem, kteří se z důvodů živelných katastrof či nepříznivé životní situace ocitnou v nouzi.

Přejeme Vám krásné a radostné prožití Vánoc, hodně zdraví a úspěchů v novém roce.
Charita Studénka

Plakát s podrobnější informací zde

www.trikralovasbirka.cz

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Petřvald
Zveřejněno 21.11.2011
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule