FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

Prázdninová soutěž pro návštěvníky vsetínského zámku

Pracovníci Muzea regionu Valašsko ze Vsetína vyhlásili zajímavou soutěž. Návštěvník, který v termínu od 3. července – 2. září 2012 navštíví výstavu Autíčka z krabiček a vyplní jednoduchý kvíz, bude zařazen do losování o výhru. Tři vylosované návštěvníky se správně vyplněným kvízem sveze v závodním automobilu známá osobnost automobilových rallye Jaromír Tomaštík.

Muzeum regionu Valašsko nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek. Ke každé vstupence dostane návštěvník výstavy Autíčka z krabiček kvíz. Odpovědi je nutné hledat právě ve zmíněné výstavě, tedy mezi angličáky. Hravý kvíz odkryje návštěvníkům zajímavosti, které výstava skrývá a současně může pomoc účastníkům vyhrát mimořádný zážitek. Odevzdané kvízy budou slosovatelné. Tři vylosovaní majitelé, správně vyplněných kvízů, budou odměněni jízdou v závodním automobilu. Jedná se o opravdový závodní vůz, který absolvoval již několik automobilových soutěží. Patří známé osobnosti z oblasti automobilových závodů, Jaromíru Tomaštíkovi, který vítěze sveze na uzavřené, připravené trase v okolí Vsetína.

„O výstavu Autíčka z krabiček je od vernisáže, tedy od května 2012, velký zájem. My jsme se rozhodli tento zájem o prázdninách ještě podpořit soutěží s neuvěřitelnou cenou. Dostat možnost svést se v závodním autě jako spolujezdec závodníka Járy Tomaštíka, takový zážitek si nenechá ujít žádný fanda automobilových závodů nebo adrenalinových sportů, popisuje kurátor výstavy Rudolf Danajovič z Muzea regionu Valašsko.

Vsetínský zámek s výstavou Autíčka v krabičce je denně otevřen od 9 – 17 hodin, mimo pondělí. O letních prázdninách je od pátku do neděle prodloužena otevírací doba do 18 hodin.
___________________________________________________________________
Kontaktní osoba: Rudolf Danajovič – programový pracovník, dokumentátor MRV, tel.: 571 411 690, mail: danajovic@muzeumvalassko.cz, www.muzeumvalasko.cz

DALŠÍ INFORMACE: Vsetín
Zveřejněno 03.07.2012 v 17:39 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule