FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Parkovací průkazy

pro osoby zdravotně postižené

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem ke skutečnosti, že se množí případy, kdy jsou policií udělovány pokuty za užívání zvláštního označení do motorových vozidel O1 (modrobílé provedení se znakem vozíčkátře označené sérií AA a pěti nebo šestimístným číslem), jehož platnost byla ukončena ke dni 31.12.2012, upozorňujeme držitele průkazu pro osoby se zdravotním postižením ZTP a ZTP/P, kteří doposud označení O1 neodevzdali, aby tak neprodleně učinili na Odboru soicálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Kopřivnici (2. patro, kanc. č. 203).

Od 1.1.2013 je v platnosti pouze parkovací průkaz označující vozidlo přepravujicí osobu těžce zdravotně postiženou (O7), k jehož vyřízení je potřeba osobní účast žadatele a předložení občanského průkazu, průkazu ZTP nebo ZTP/P a 1 fotografie o rozměru 35x 45 mm (odpovídající současné podobě).

Pro příp. bližší informace kotaktujte p. Magdu Lužnou, tel. 556 879 465

DALŠÍ INFORMACE: Obecní úřad Skotnice
Zveřejněno 18.04.2013 v 09:13 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule