FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

ÚTERNÍ GLOSY 7.04.2020

Miroslava Macka

Takže do školy s rouškou a rozestupy respektive rozesedy ve třídách? Já jsem od prvopočátku tušil, že ti hoši, co to nyní vedou, nikdy nechodili do školy.

Včerejší slova mé paní:
Kdy přesně jste zapomněli žít? Před pár týdny jste se nebáli smrti? Byla tu úplně stejně jako dnes, infarkt jste mohli dostat na ulici, mozkovou mrtvici zrovna tak, cukrovku s rakovinou u televize, sednout do auta znamenalo vždycky být jednou nohou v hrobě. Přesto jste s tím rizikem žili.
Co prostě zase začít žít? Protože smrt si vás stejně najde, i v obýváku a pod rouškou.

Poslanci sněmovního výboru pro životní prostředí se minulý týden usnesli, že v polovině května čtveřice z nich rozšíří svou cestu na Island ještě o Grónsko.
A smysl cesty, na kterou má vyrazit šéfka výboru Dana Balcarová, František Elfmark (oba Piráti), Ondřej Babka (ANO) a Jana Krutáková (STAN)?
Návštěva ledovcového čela Russel glacier s místním průvodcem, management stád pižmoňů a jejich ochrany, Greenland Institute of Natural Resources – setkání s odborníkem na výzkum klimatické změny z vrtných jader grónského ledovcového štítu, setkání se zástupcem lokální autority.
Tolik zpráva na novinky.cz. Silně jim tu cestu přeji, ovšem s jednou jedinou podmínkou: že už se z ní nikdy nevrátí.


Určitě si přečtěte:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vojtechuv-resort-zaplatil-v-cine-za-respirator-dvakrat-vyssi-cenu-nez-vnitro-97962

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 07.04.2020
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule