FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Slunovrat se blíží

Už tento pátek a sobotu 6. a 7. června 2003 proběhne v Pardubicích na koupališti Cihelna 24. ročník festivalu Slunovrat. Na scéně se vystřídají například skupiny Semtex, Fleret, Eagles & Horses, Gamba Blues Band, Žalman a spol., Cop, Nezmaři, Hop Trop, Poupata, Happy To Meet, Tempo di vlak, Jarret, Bokomara a dvacítka dalších.
V pátek začíná program v 19:00, v sobotu už ve 13:00 (areál koupaliště je pro návštěvníky festivalu otevřen už od devíti hodin). Kromě hudebního programu je přichystána i řada soutěží a her, využity jistě budou i bazény a atrakce koupaliště, pro ty co přijedou odkudkoliv je táboření a parkování v těsném sousedství koupaliště v ceně vstupenky. Návštěvníky bude od nádraží vozit historický trolejbus. Občerstvení je zajištěno v širokém rozsahu a po koncertech bude možné posedět na jam sessionu u malé scény. Široká bude i nabídka hudebnin, trampských potřebností a milých drobností.
Vstupenky jsou v předprodejích po celé republice k mání o hodně levněji než na místě. Vstupenka na pátek stojí v předprodeji 150 Kč a na místě 200 Kč, sobotní vyjde v předprodeji na 200 Kč a na místě na 250Kč na sobotní večer zaplatí návštěvníci pouze 190 Kč. Zvýhodněná permanentka je v předprodeji za 300 Kč, na místě za 380 Kč. Děti a osoby menší než 130 cm dostanou vstupenku na celý festival za 1 Kč. Slevy pro invalidy jsou pouze na místě.
Na Slunovrat nemají přístup psi a další zvířectvo, na koupaliště se nesmí nosit skleněné předměty.
Festival pořádá časopis FOLK & COUNTRY ve spolupráci s Agenturou Pohoda Pardubice a firmou P. Ministr, v.o.s. Festival se koná pod záštitou primátora města Pardubic a město Pardubice festival podporuje.

Michal Konečný

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 02.06.2003 v 16:37 hodin
Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule