FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

Mezinárodní folklorní festival "PLZEŇ 2004"

10. - 13. 6. 2004

Účinkující:

Dospělé soubory:

Zahraniční soubory:

  • Folklorní soubor Schmerlitz, NĚMECKO
  • Folklorní soubor Karousel, RUSKO
  • Folklorní soubor Orobico, ITÁLIE
  • Folklorní soubor Ferguson, ŠVÉDSKO
  • Folklorní soubor Morris Men, ANGLIE

Dětské soubory:

Doprovodný program:

  • vystoupení Dechové hudby ZUŠ ve Chválenické ul. v Plzni (sobota 12.6.2004)
  • staročeský jarmark - ukázky lidových řemesel (pátek, sobota, neděle)

10. 6. (Čtvrtek)

Folklorní vystoupení v areálu plzeňského pivovaru
Začátek: 20:00 hod
Účinkují: Jiskra, Plzeň a zahraniční hosté

11. 6. (Pátek)

Výchovný koncert zahraničního folkloru /zadáno/
10:00 hod - kulturní sál SPŠD, Karlovarská 99, Plzeň
Moderuje: Jana Trojánková

Výchovný koncert zahraničního folkloru /zadáno/
11:15 hod - kulturní sál SPŠD, Karlovarská 99, Plzeň
Moderuje: Jana Trojánková

Koncert Dětského dechového orchestru ZUŠ ve Chválenické ulici v Plzni
18:15 - 19:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Moderuje: Miroslav Šimandl

Vystoupení v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
18:30 - 18:50 - Ostravica, Frýdek-Místek
18:50 - 19:10 - Německo, Lužičtí Srbové

"V dobrém jsme se v Plzni sešli..." - přehlídka souborů 8. ročníku festivalu
19:00 - 21:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: všechny přítomné soubory
Moderuje: Jana Trojánková

Oficiální společenské setkání vedoucích souborů a hostů festivalu /zadáno/
21:30 hod - SPŠD, Karlovarská 99, Plzeň

12. 6. (Sobota) - V rámci "Dnů Plzeňského kraje"

"Co Čech - to muzikant" Pořad věnovaný roku České hudby)
10:30 - 12:30 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: - české a moravské folklorní soubory
Pořadem provází: Miroslav Šimandl

Vystoupení souboru z Anglie v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
13:15 - 13:35 hod

Slavnostní historický a krojovaný průvod městem - všichni
14:00 - 14:45 hod

"Plzeňská folklorní zastavení - tentokrát ve "slovanském duchu"
15:00 - 17:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: české a moravské soubory, soubory z Lužice a Ruska
Moderuje: Michaela Vondráčková + Miroslav Šimandl

Vystoupení souboru z Ruska v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
17:00 - 17:30 hod

"Večerní muzikantské dostaveníčko" - večerní koncert lidových muzik a zpěváků
19:00 - 21:00 - scéna u Branky, Plzeň
Moderuje: Michaela Vondráčková

22:00 - Společenské setkání všech účastníků festivalu - SPŠD

13. 6. (Neděle)

Oficiální přijetí zástupců souborů a hostů festivalu na plzeňské radnici /zadáno/
9:00 hod - plzeňská radnice (Obřadní síň)

Vystoupení souborů v rámci Historického víkendu - nám. Republiky, Plzeň
11:30 - 11:5 hod - Skupina J. Čecha, Uherské Hradiště
11:50 - 12:10 hod - Slovensko

Hlavní dětský pořad 10:30 - 12:00 hod - scéna u Branky, Plzeň
Účinkují: všechny dětské soubory
Během pořadu se představí vítězové regionálního kola soutěže ve zpěvu lidových písní "Zpěváček 2003"
Moderuje: Jana Trojánková

GALAPROGRAM festivalu

14:00 - 16:30 hod - kino Elektra, Americká 24, Plzeň
/věnováno výročí Jaromíra Konradyho, vedoucího souboru Jiskra/
Účinkují všechny zúčastněné soubory s tím nejlepším ze svého repertoáru !
Režie: Karel Bicek
Moderuje: Michaela Vondráčková a Miroslav Šimandl
Vstupenky na galaprogram lze rezervovat na tel. čísle: +420/ 603 814 636 (pí. Černá)

Doprovodný program:

Staročeský jarmark a ukázky lidových řemesel (prostor před Brankou)
Špalíčky lidových písní -pořady na vlnách Českého rozhlasu Plzeň
(2., 4., 7. a 9. června, 19:03 - 19:30 hod )

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 29.04.2004 v 08:17 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule