FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext

7.12.-11.12.2005 (str.12h.- ne.15h.)!! NOVĚ OTVÍRÁME !!Tantrická Láska - nový roční tantrický výcvik pro JEDNOTLIVCE

-hluboké léčení,porozumění, meditace a oslava těla a lásky, což dohromady je základem tantry, 1.stupeň ze 3. (2.a 3. st. v roce 2006)

Lektoři: Helena Unmani a Vlado Blaščák

Cena: 3500,- Kč (ubytování ve dvoul.pokoji ,ubytování v meditační hale na matraci snížení o 300 Kč, stan snížení o 500 Kč)

TANTRICKÁ LÁSKA

-tantrická škola Nataraj otvírá v tomto roce nový Tantrický výcvik pro jednotlivce


je vedený Helenou Unmani
absolventkou výcviku Sky Dancing Tantra s Johnem Hawkenem, asistentkou při dalších 2 tantric. výcvicích a nejméně 20 víkendech nebo pobytech na Krétě nebo v Anglii,
organizátorkou a učastnící tantr.výcviku School of awakening, překladatelkou knihy "Tantrická láska",léčitelkou za pomocí barevných olejů Aura-Soma, masážní terapeutkou,absolventkou výcviku taneční primitivní exprese, kreativní tanec a cestovatelkou od Ausralie, Brazilie, USA až po duchovně hledající při mnoha pobytech v Oshově Multiverzitě v Puně v Indii a letos poprvé také u matky Ammy a Kalkiho , avatarů žijícíh na jihu Indie.

Partnerem,průvodcem, asistentem je Vlado Blaščák, který má 15 let zkušenosti s meditací Vipasana, stejnou dobu i léčí všude po Slovensku ale i Německu a Rakousku.Je stavitelem kulatých slaměno-hliněných domů a lektorem kurzů Makrobiotického vaření,cvičitelem Tai chi.Od letošního roku také ve výcviku tantry School of Awakening- výcvik pro páry a asistuje při kurzech tantry pro páry i jednotlivce.

Výcvik je rozdělen do 3 stupňů po 5 dnech:

1.stupeň :- uvolnění enegie blokované v těle,
- stádia sexuálniho vvoje
2.stupeň : projevení a transformace emocí
- léčení studu a probouzení energie
- práce s čakrami
3.stupeň: - přijetí pohlaví
- oslava těla , srdce a ducha

Tantra je životní přístup, který integruje pohlaví, emoce, smysly a spiritualitu.
Při výzkumu a propracování celého spektra lidských zkušeností se používají metody meditace, které nabízejí velmi bohatou a různorodou cestu osobního vývoje.
Tantrická cesta začíná odkudkoli, kde právě jste.

Struktura tréninku podle tématu každého stupně nabízí metody a meditace, které zahrnují individuální a partnerské cvičení, tanec, masáž, emocionální uvolnění, sdílení, jemnou energetickou práci a oslavu.

Součástí tréninku v době polední přestavky jsou také indivuduální poradenská sezení,léčení, masáže, ošetření Aura-Somou, která patří do celkové struktury tréninku.

Stupně jsou nabízeny v posloupném pořadí, takže účastníci mají příležitost procvičovat mezi jednotlivými stupni tantrické metody, které jim nabízejí cestu hluboké a trvalé transformace.

1.stupeň Délka kurzu 5 dní

Termín: 28.9.- 2.10.2005 a 7.-11.12.2005
(středa od 12 hod.- do neděle 14 hod.)
Základní cena: 3500 Kč

2.stupeň Délka kurzu 5 dní
Termín: duben 2006
Základní cena: 3500 Kč

3. stupeň Délka kurzu 5 dní
Termín: léto 2006

Základní cena :3500 Kč


U VŠECH STUPNU ZÁLOHA 1500 Kč do 7 dnů před začátkem výcviku

Ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji u nás v domě ,je možnost i ubytování na matraci v meditační hale a cena se snižuje o 320 Kč, ve stanu se snižuje o 500 Kč

Místo: meditační dům - Skalka u Doks 22, u Máchova jezera (1,5 km) doprava možná autobusem z Prahy - Holešovic cca 1,5 hod, nebo autem cca 1 hod. (75 km od Prahy, směr Ml. Boleslav po dálnici odbočka na Českou Lípu, v Doksech již odbočka na Skalku u Doks). Přímo v místě pokračujte cestou kolem rybníka asi 300m až k poslednímu domu č.p.22

Strava: 3x denně vegetariánská
(máme 2 kozy -vlastní kozí mléko a sýry, domácí chleba,luštěninové pomazánky,bio obilí na kaše, jablečné dobroty a zelenina ze záhonku..)


Co si přivézt: volné lehké oblečení, velký šátek na tanec (popř. lungi-možno zakoupit v našem malém obchůdku na místě), na masáž prostěradlo a masážní olej, svůj magický silový předmět (oblíbená soška, kamínek, talisman), čajové svíčky, několik šátků na vytvoření posvátného místa,

Těšíme se na setkání s Vámi v našem centru ve Skalce u Doks.
Helena Unmani a Vlado Blaščák

Zveřejněno 30.06.2004 v 19:26 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule