FRANCAISPOLSKIDEUTSCHENGLISHCESKYNávrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Jihočeský folklorní soubor Kovářovan uspořádal volební valnou hromadu

Pátek 21. října 2011 patřil v klubovně Jihočeského folklorního souboru Kovářovan, v budově barokní fary v Kovářově, volební valné hromadě.
Členové Kovářovanu se zde sešli, aby kromě jiného projednali zprávu o činnosti, hospodaření, příhraničních aktivitách a také aby si zvolili vedení souboru.
Do výboru na další čtyři roky opět zasednou: Milan Škoch (předseda), Pavla Škochová (místopředseda), Božena Kolorosová (hospodář), Josef Hezoučký (člen výboru), Prokop Kahoun (člen výboru).
Do kontrolní komise byli zvoleni: Václav Ryant (předseda), členové Martin Schmeller a Marta Pešičková.
Jako složky Kovářovanu byly potvrzeny: Dětský jihočeský folklorní soubor Kovářovánek, Loutkové divadýlko Podkovička a Divadelní společnost Podkova.

Všichni, kdo byli zvoleni, děkují členům Kovářovanu za důvěru a věří, že i nadále budou společně rozvíjet lidové tradice nejen obce Kovářov, ale celého Jihočeského kraje.
Foto: Milan Škoch, archivní foto Kovářovanu
Foto: Milan Škoch, archivní foto Kovářovanu
Kovářovan vznikl v roce 1984 a od roku 1997 pracuje jako občanské sdružení. Usiluje o uchování lidových tradic Kovářovska a dalšími aktivitami napomáhá rozvoji veřejného života obce Kovářov a Jihočeského kraje. Zabývá se udržováním lidových písní, tanců a zvyků své národopisné oblasti Kozácka (Táborsko-Milevsko)

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarovan.cz, www.jfos.cz

Zveřejněno 24.10.2011 v 02:22 hodin
Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule