FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Kovářovan vydal nové kapesní kalendáříky 2012

Je již tradicí, že Jihočeský folklorní soubor Kovářovan vydává každý rok kapesní kalendáříky, kterými prezentuje svou bohatou kulturní činnost.

Takže i letos Kovářovan připravil novou sérii čtyř kalendáříků, tentokrát na rok 2012 s prezentací svých složek a to dospělého Kovářovanu, dětského Kovářovánku, divadelní společnosti Podkova a nechybí ani kalendářík Jihočeského folklorního festivalu Kovářov.

První zobrazuje členku dětského souboru při vystoupení v Kovářově, druhý ukazuje manželský pár Kovářovanu se svým synkem, další herce z Podkovy a na posledním čtvrtém jsou tanečníci dospělého souboru na jevišti kovářovského festivalu, kde nechybí ani datum konání XVII. ročníku v příštím roce.

Kovářov

Věříme, že kalendáříky opět potěší příznivce našich souborů a také sběratele, kteří nás každoročně oslovují se žádostí o jejich zaslání.

manželé Milan a Pavla Škochovi
Jihočeský folklorní soubor Kovářovan
Kovářov 398 55
tel.: 382 594 106, 604 692 062, e-mail: milan.skoch@tiscali.cz
www.kovarovan.cz, www.jfos.cz

Zveřejněno 20.11.2011 v 20:05 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule