FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Den otevřených dveří Českého rozhlasu Olomouc

Je sobota, 11. září, půl osmé ráno a prostory Střediska volného času v Lipníku nad Bečvou ožívají hlasy nejen těch nejmenších dětí z Maleníčku ale i jejich rodičů.

Zatím co ti nejmenší už jsou naprosto čilí a připravení vystupovat, na těch starších je vidět jak jsou ještě ospalí. Děti z Maleníčku dnes čeká premiéra. Jako host jsou pozváni do Českého rozhlasu Olomouc na Den otevřených dveří. Je to jejich první vystoupení po prázdninách.
Úderem deváté hodiny se otevírají vstupní dvéře a do rozhlasu proudí stovky a stovky diváků aby si mohli prohlédnout prostory rozhlasu, vyzkoušet si moderování a seznámit se nejen s nejnovější technikou ale i s technikou začínajícího vysílání vůbec.
Maleníček má za úkol pobavit přítomné posluchače svým malým vystoupením. Skupina návštěvníků střídá další a další skupina a děti neustále měnícímu se obecenstvu předvádí svůj malý pořad. Uhlídat takovýto "pytel blech" je opravdu nad lidské síly, přesto se děti zhostily tohoto vystoupení se ctí a čím byl větší počet vystoupení, tím kvalitnější byl pořad. Avšak měnící se vystoupení a doslova vydýchaný vzduch udělal své. Ke konci už ti nejmenší stávkují a na dětech je vidět únava. A nejen na dětech ale i rodiče už byli rádi, že své děti mohou vyzvednout.
Nicméně, přesto se den v Českém rozhlasu Olomouc naprosto vydařil a všichni odjížděli z Olomouce unavení ale obohacení zas o nové zážitky.

cibulenka
cibulenka
děti při vystoupení
děti při vystoupení
Maleníček v ČR Olomouc
Maleníček v ČR Olomouc
pořad o škole
pořad o škole
v přestávce
v přestávce

Květa Kohoutková
kveta.kohoutkova@seznam.cz

Zveřejněno 17.09.2010 v 20:44 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule