FRANCAIS POLSKI DEUTSCH ENGLISH CESKY Návrat na hlavní stranu PRAHA MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ OLOMOUCKÝ KRAJ ZLÍNSKÝ KRAJ JIHOMORAVSKÝ KRAJ KRAJ VYSOCINA PARDUBICKÝ KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ LIBERECKÝ KRAJ ÚSTECKÝ KRAJ STREDOCESKÝ KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKÝ KRAJ KARLOVARSKÝ KRAJ
Návrat na hlavní stranu

Fulltext
Království perníku

Maleníček a stromeček

Je středa, prvního prosince a zima v Lipníku nad Bečvou se rozjela v celé své kráse.

Je středa, prvního prosince a zima v Lipníku nad Bečvou se rozjela v celé své kráse. Zpočátku nádherné padající vločky se během dne změnily v silnou vichřici.
I přes toto studené počasí je ve Středisku volného času poměrně živo. Sešly se tady děti z Maleníčku, které dnes budou vystupovat při rozsvěcování vánočního stromu na náměstí T.G.M. Je s podivem, že i Ti nejmenší, někteří i čtyřletí, přišli se svými rodiči aby předvedli své první vystoupení.
Je krátce před pátou hodinou a na náměstí začíná pořad Maleníčku nazvaný:
"Zas tu máme po roce, naše milé vánoce aneb klebetnice u vánočního stromu"

Děti oblečení do kabátků jako z Ladových obrázků, vbíhají na jeviště a i přes nepřízeň počasí dokazují, že je neodradí při vystoupení ani rozmary počasí. Rozesmáté obličeje v hledišti prozrazují, že se jim malé vystoupení povedlo a odměnou pro všechny je vřelý potlesk.

www.lipniknadbecvou.eu/videogalerie.htm#odroluj

Za malou chvíli, po dalším programu, se stromeček rozsvěcuje a září tak do bílé tmy jako drahokam.
Vše se tedy podařilo a všichni, kteří byli svědkem tohoto kouzelného okamžiku se rozchází do svých domovů aby zahřáli svá promrzlá těla.

Květa Kohoutková
DFS Maleníček

Zveřejněno 03.12.2010 v 23:19 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule